[ Kurumsal ]

Kurumsal Olarak Neler Yapıyoruz?

Kurumsal olan markamıza bağlı müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için ölçülebilir yarar sağlamak amaçlarımız arasındadır. Ayrıca  Türkiye’deki  kaliteli mobilya güvenliği ilkelerine uygun , çevre dostu ürün ve hizmet sunmak kalite politikamız içerisinde yer almaktadır.

Kalitesi ile müşterilerimizi mutlu etmek amaçlarımız arasındadır. Çevre duyarlılığına ve yasal düzenlemelere uyarak toplumun beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca ürün ve çalışma süreçlerimizi devamlı iyileştirmek ve yaptığımız işe yeni değerler eklemek firma ilkelerimiz arasında birinci sırada yer almaktadır.

Sonuç olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kötü kalite ve maliyeti azaltmak bizim en büyük görevlerimizden biridir. Sağlanan kazançları her yıl arttırmak firmamız açısından en büyük önemi taşımaktır.

Vizonumuz Ve Misyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işletme hizmeti sunarak ihtiyaç ve talep doğrultusunda hızlı cevap veren bir firma olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek bu yolla hizmet  etmektir. Ürünlerimizin kalitesini arttırmak firmamızın ilke edindiği konulardır.

El işçiliğini %25 oranlarına indirgeyerek, makine gücüne öncelik vermek firma hedeflerimizin ilk sırasında yer almaktadır.

Misyonumuz ise firmamız, mobilya sektörünün teknolojik alandaki açıklığını karşılamak amacı ile 2010 yılında Dudullu/Şerifali’de Kurulmuştur. Günlük hayatınızı ve rutinlerinizi kolaylaştırmak amacı ile tamamlayıcı ürünler imal etmektedir . Sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca önceliklerimiz arasında, müşteri zevklerini ön planda tutmak, mutlu eden tasarımlar ve üretimler geliştirmek ilk sıradadır. Sonuç olarak insanların beklentilerini, gereksinimlerini tam zamanında karşılamak edindiğimiz öncelikli ilkeler arasındadır.