5 eksen cnc işlem merkezi
[HAKKIMIZDA ]

Şirket Hakkında

Firmamız mobilya sektörünün teknolojik alandaki açıklığını karşılamak amacı ile 2010 yılında Dudullu / Şerifali Kurulmuştur .Günlük hayatınızı ve rutinlerinizi kolaylaştırmak amacı ile tamamlayıcı ürünler imal ederek sizlere yardımcı olmayı hedefler. Önceliklerimiz arasında, müşteri zevklerini ön planda tutmak, mutlu eden tasarımlar ve üretimler geliştirmek ilk sıradadır. İnsanların beklentilerini, gereksinimlerini tam zamanında karşılamak edindiğimiz öncelikli ilkeler arasındadır.

[ŞİRKET HAKKINDA ]

Çalışma Stilimiz

Önceliklerimiz arasında, müşteri zevklerini ön planda tutmak, mutlu eden tasarımlar ve üretimler geliştirmek ilk sıradadır. İnsanların beklentilerini, gereksinimlerini tam zamanında karşılamak edindiğimiz öncelikli ilkeler arasındadır.

Misyonumuz
misyon

Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işletme hizmeti sunarak ihtiyaç ve talep doğrultusunda hızlı cevap veren bir firma olmak, sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerimizin kalitesini arttırmak firmamızın ilke edindiği konulardır.

Vizyonumuz
vizyon

Kalitesi ile müşterilerimizi, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı mutlu etmek, çevre duyarlılığına ve yasal düzenlemelere uyarak toplumun beklentilerini karşılamak amaçlarımız arasındadır.

Değerlerimiz
degerlerimiz
[ ÇALIŞMALARIMIZ ]

Çalışmalar Hakkında

Cnc Nedir?

Bilgisayarlı Nümerik Kontrol de (Computer Numerical Control ) temel düşünce takım tezgahlarının sayı, harf vb. sembollerden meydana gelen ve belirli bir mantığa göre kodlanmış komutlar yardımıyla işletilmesi ve tezgah kontrol ünitesinin (MCU) parça programını edebilen sistemdir.

Cnc Takım Tezgahları Nelerdir?

Torna tezgahı (lathe Machine)
Freze tezgahı(Miling Machine)
Matkap tezgahı (Drilling Machine)
Delik Büyütme Tezgahı (Borıng Machıne)
Taşlama Tezgahı (Grinding Machine)

Cnc Takım Tezgahlarında Bakım?

Belirli peryodik aralıklarla tezgah ve ekipmanlarının gözden geçirilmesi işlemine BAKIM denir. CNC takım tezgahlarında kullanılan elektronik devre elemanları konvansiyonel tezgahlarda kullanılanlarla kıyaslandığı zaman fazla sayıda oldukları görülür. Elektronik elemanlar için titiz kullanım ve sağlıklı çalışma ortamları gerekir.

Tezgah ve sistemlerinin bu kadar gelişmelerine paralel olarak bakım ve onarımları ile ilgili bazı kolaylıklar da geliştirilmiştir. Tezgahta meydana gelebilecek herhangi bir arıza (Motorun aşırı yüklenmesi, yağlamanın yetersizliği, filtrelerin pis oluşu, aşırı ısınmalar vb.) anında tezgah kontrol panelinde sinyal yada mesaj şeklinde operatöre bildirilir.

Her konuda olduğu gibi bakım konusunda da insiyatif operatöre bırakılmıştır. En kısa zamanda bakımın yapılması ve olumsuzlukların giderilmesi gerekir. Aksi halde böyle bir tezgahta her hangi bir programı çalıştırarak parça imalatı mümkün değildir.

hakkımızda
[ EKİBİMİZ ]

Ekibimizle Tanışın

İbrahim Çelik

İbrahim Çelik

[ Genel Koordinatör ]
Hidayet Akıncı

Hidayet Akıncı

[ Muhasabe Sorumlusu ]
Celalettin Meral

Celalettin Meral

[ Üretim Sorumlusu ]
Halil Çelik

Halil Çelik

[ Proje Sorumlusu ]
[REFERANSLAR ]

Referanslarımız